2 yıl önce
G
n.celik

Ben 8haftalik gebeyim cocuk gesesi buyuyor ama isinde cocuk yok HCG13324 yukselmis iyi oldugunu soyledi doktor.adet tarihi27.03.14 bittis 02.04.14 tam olarak ben bi net cevap istiyorum bosgebelikmi yada beklememilazim?

TahlilCom
Kesede bebek ve kalp sesleri ortalama 6. haftadan sonra görülmeye başlar, doktorunuzun önerilerine uymanızı tavsiye ederiz..
2 yıl önce
G
n.celik

Hocam benim bi sorum olacaktI gecelerce uyuyamiyorum hamileyim..7.hafta girecem doktorun soyledi kadariyla yumurta buyumus ama kalp gorunmuyor buna kafam cok takiliyor..(bunun adi dis gebelik mi) bi cevap bekliyorum tsklr

TahlilCom
Hayır, dış gebelik olsaydı zaten size söylenirdi..
2 yıl önce
G
rabia_mustafa_satar

mb hocam hamileyım büyük ihtimalle 5 haftalık kadar galiba hcb degerlerim şöyle martın 5de kan degeri 1158 cıktı cumartesi yani ayın 8 ise 1956 ama doktor dış gebelık kese görülmedi dedi sizce dış gebelık varmıdır.

Tahlil.com

  Her ne kadar Beta HCG değerleriniz hamilelik bulgusu olsa da, Tahlil.com'da özellikle vurguladığımız konu, ultrason muayenesinde gebelik teyit edilmeden kesin bir hamilelikten söz edilmesinin çok da doğru olmadığıdır.
  ޞu aşamada doktorunuzun önerileri doğrultusunda kontrollerinizi sürdürün önümüzdeki günlerde yapılacak ultrason muayenesi ve Beta hcg gibi diğer tahlillerin sonuçlarını bekleyin.Aşağıdaki bağlantılardaki konuların da ilginizi çekeceğini umuyoruz.

Gebelik varlığında kese ne zaman ultrason muayenesinde görülür?
http://tahlil.com/gebelikte-kese-ne-zaman-ultrasonda-gorulur

Kimyasal gebelik nedir?
http://tahlil.com/biyokimyasal-gebelik-kimyasal-gebelik-nedir-nasil-anlasilir

Gebelik haftasına göre tahmini Beta HCG değerleri nelerdir?
http://tahlil.com/beta-hcg-testigebelik-tanisinda-yorumlanmasi


2 yıl önce
G
biranda-sevgi

merhaba hocam bu ayın 17 sinde 3 aylık evli oluyorum en son adetim kasım 21 ve hala adet görmüyorum aralık 27 de beta hcg değerime baktırdım 0.42 çıktı ve doktorum gebelik yok dedi ..ben şuan hala adet göremiyorum kasıklarımda ağrı mide bulantısı ve yemek yiyememe var .gebelik midir bu belirtiler

TahlilCom
Bu belirtiler birçok nedenden olabilir, bu belirtilere göre gebelik vardır denilemez, ancak testi  tekrar yapabilirsiniz..
Daha Fazla Yorum Göster