First slide
Second slide
Third slide

Tahlil.com'u Facebook'ta Beğenin

Ücretsiz online tahlil yorumlama hizmeti veren sağlık siteniz Tahlil.com Facebook'ta.
Tahlil.com'un Facebook'taki sayfasını beğenmeniz ,her geçen gün daha çok ziyaretçiye ulaşan  Tahlil.com'a güç katacaktır.
Tahliller ve sağlıkla ilgili güncel bilgiler ve Tahlil.com'a sorulan ilginç sorular sayfamızda Facebook sayfamızda düzenli olarak paylaşılmaktadır.
Facebook hesabı olan ziyaretçilerimiz aşağıdaki linke tıklayarak Tahlil.com'u beğenip arkadaşlarına da tavsiye edebilirler.
Ayrıca sitemizde yayınlanan herhangi bir yazıyı facebook'ta paylaşabilirler. Tahlil.com'u Beğenin  


Tahlillerinizi Biruni Laboratuvarlarında yaptırabilirsiniz.

H
İLGİLİ İÇERİK

Yaşlandıkça Daha Çabuk Acıkıyoruz

Yemek yemek herkese iyi gelir. Kendimizi daha mutlu hissederiz. Alınan gıdalar tokluk hissi vererek enerjimizi almamıza sağlar. Tokluk hissi veren hormonların etkileri fazladır.

Fakat yaş ilerledikçe hormonların etkisi azalır ve tokluk hissi gitgide ortadan kaybolur. Özellikle 50 yaşından sonra bu durum daha çok görülür. Etkinin azalmasıyla tokluk hissinin süresi artar. Ve daha fazla acıkmaya sebep olur. 


Tahlillerinizi Biruni Laboratuvarlarında yaptırabilirsiniz.


Boşandıktan Sonra Yeni Bir Hayat Kuracaklara Öneriler Nelerdir?

Boşanmak da evlenmek kadar normal bir durumdur. Fakat bu süreç biraz sıkıntılı geçebilir. Çünkü yeni bir hayata başlamak, birden fazla konuyla ilgilenmek zorunda kalmak, çevrenin tepkisi sizin yorgun ve umutsuz hissetmenize sebep olabilir.

İlk zamanlarda dikkatler sizin üzerinizde toplanabilir fakat endişelenmeyin. Herkes hata yapabilir, unutmayın. Mükemmel olmak zorunda olmadığınızı ve kendinizi ispatlamak zorunda olmadığınızı bilmelisiniz. Sonsuza kadar yalnız kalacağınız düşüncesine kapılmayın. Ciddi bir ilişkiye kendinizi hazır hissetmemeniz normal fakat doğru zamanda doğru insanı bulacağınızı bilmelisiniz.

Boşanmalardan oldukça fazla etkilenen çocuklar için yeni ve özel bir ilişki gerekebilir. Çocukların size karşı tepkili olmaları, sizden uzaklaşmaları gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz ancak sabırlı olmalısınız.  Zamanla bu duruma alışacaklardır. Kaybettiklerinizden çok neler kazandığınıza odaklanmalısınız ve karamsar olmamalısınız.  


Tahlillerinizi Biruni Laboratuvarlarında yaptırabilirsiniz.


H
SPONSOR BAĞLANTILARQ
TAHLİL MERKEZLERİ
Öne çıkan tahil merkezleri için tıklayın.

B
KONU İLE İLGİLİ YORUMDA BULUN
Hey! Bu konu hakkında yorumda bulunmak veya Tahlil.com'a soru sormak için hemen üye ol veya giriş yap
W
YORUMLAR
6 yıl önce
G
ramazan
eşim 5 haftalık hamile p.tesi b-hcg tahlil yaptırdık çıkan rakam 2226 cıktı bugun ( 2 gün sonra ) gene tahlil yaptırdık bugünde bhcg yaptırdık ve 2856 kan sayımı çıktı doktorumuza gösterdiğimizde : herşey yolunda gitmiyor promlemlide olsa gebelik devam ediyor ama istediğimiz rakam çıkmadı daha gelmenize gerek yok kan yada parça gelirse hastaneye gidin diyerekten fazla bir açıklama yapmadılar ben ısrar etdikçe herhanki bir açıklama yapmadı bu sonuç nasıl eşim hamilemi yada hamile değilmi bu sitede butür soruları kim cevaplıyorsa bir cevap verirse memnun olurum
Doktor
Ultrason muayenesi yapılmadan bir görüş söylenmesi doğru olmayacaktır
6 yıl önce
G
AYNUR KORKMAZ
Akş- 116 ,SGPT(ALT) --36, ALP- 133 , TRİGLESİRİD- 280 , EOS:i% -4,5 , LYM# -3,66


KAN TAHLİLİMDE YÜKSEK OLAN TAHLİLLER YAŞIM 48
Doktor
Belirgin olarak glukoz değeriniz ve trigliserit yüksek.Bir endokrinoloji uzmanına başvurun

H
SPONSOR BAĞLANTILARH
SPONSOR BAĞLANTILARH
İLGİLİ MAKALELER