H
SPONSOR BAĞLANTILAR

Yardım

Tahlil.com'a tahlilinizi yorumlatmak ve soru sormak için tüm yapmanız gereken sitemize üye olup ya da üyeyseniz giriş yapıp Tahlil Sonuçlarınızı Gönderin YorumlayalımHamile miyim?Hangi Doktor? bölümlerinden sorularınızı bize ulaştırmanız. Dilerseniz ilgili makalelerin altlarındaki Soru/Yorum Formlarını kullanarak da sorunuzu sorabilir, tahlilinizi yorumlatabilirsiniz. Unutmayınız ki kurallara uygun sorulmuş sorular öncelikli ve hızlı bir şekilde yorumlanacak ve yayınlanacaktır.
Tahlil.com'a üye olmak çok kolay! Üye olmak için bu bağlantıyı kullanınız. Üye olduktan sonra e-posta adresinize gönderilecek olan aktivasyon kodunu karşınıza çıkan alana girip hesabınızı aktive ediniz.Üyelik ücretsizdir.
Tahlil.com'a giriş yapmak çok kolay! Giriş yapmak için bu bağlantıyı kullanınız. Giriş yaptıktan sonra otomatik olarak Ana sayfaya yönlendirileceksiniz. Hesap Bilgilerinize bu bağlantıyı kullanarak erişebilirsiniz.
Sizlere daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek adına Tahlil.com yenilenmiştir. Bu süreçte kullanıcı hesaplarında şifre ve kullanıcı adı güncellemeleri yapılmıştır. Tahlil.com'a artık kullanıcı adınızla değil e-posta adresinizle giriş yapabileceksiniz. Yeni şifrelerinizi öğrenmek için lütfen Şifre Hatırlatma sayfamızı kullanınız. Yeni şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir. Bazı e-posta hizmeti sağlayıcıları gelen e-postayı Gereksiz(Spam/Junk) klasörüne yönlendirebilmektedir. Lütfen her ihtimale karşın bu klasörleri de kontrol ediniz ve Gereksiz Değil(Spam/Junk değil) olarak işaretleyiniz.
Daha önce sorduğunuz sorulara ve yorumlara ulaşmak için giriş yapmış olmalısınız. Bu bağlantıyı kullanarak da daha önce sormuş olduğunuz sorulara ulaşabilirsiniz. Sorularınız ayrıca "Tahlil Yorumları", ''Hamile miyim?'' ya da "Hangi Doktora Gitmeliyim?" sayfalarında cevaplanmaktadır.
Ortalama cevap süresi 1 ile 7 gün arasındadır. Bu süreyi beklemenizi öneririz.
Tahlil.com, sorulan her soruya cevap verileceğine dair bir taahhütte bulunmamaktadır.
Tahlil.com’un belirlediği kurallara göre sorulan sorulara ve Tahlil.com editörlerince onaylanan yorumlara cevap verilmekte olup bu durum Yasal Uyarı bölümünde de belirtilmektedir.
Sorunuza 7 gün içinde cevap gelmediyse lütfen uyarılarımızı okuyup tekrar sorunuzu sorunuz.
Üyelikten ayrılmak isteyen üyelerimizin üyeliği aktif üyelikten pasif üyeliğe dönüştürülür.
Üyelikten ayrılma talebinde bulunmak isteyen üyelerimiz üyelik bilgileri ile sitemize giriş yaptıktan sonra herhangi bir yazının altında yer alan veya soru sorma bölümlerimizde yer alan formu doldurup bu taleplerini site yönetimine bildirmelidir.
Üyelikten ayrılma talebinde bulunan üyelerimizin üyeliği pasif üyeliğe dönüştürülmektedir.
Tahlil.com, üyeler tarafından sorulan soru veya yorumların silineceği konusunda bir garanti vermemektedir. Diğer ziyaretçilerimizi bilgilendirici ve aydınlatıcı özellikleri bulunan yorumlar silinmeyebilir. Tahlil.com tarafından belirlenen bu koşulu soru sorma öncesi, üyelik aşamasında Kullanım Koşulları'nı onaylayarak tüm üyelerimiz peşinen kabul etmektedir. Buna rağmen soru veya yorumunun silinmesini isteyen üyelerimiz, soru veya yorum formunu kullanarak bu konudaki taleplerini site yönetimine iletebilirler. Bunun dışında mail yoluyla yapılan başvurulara ise cevap verilmemektedir.
Tahlil.com'da soruları uzman doktorlardan oluşan bir ekip cevaplıyor. Tahlil.com diğer sağlık sitelerinden farklı olarak sorularınızı bir doktora yönlendirmez. Sorularınıza mümkün olan en hızlı sürede cevap alabilmeniz için Tahlil.com ekibi doğrudan sorularınızı cevaplar.

H
SPONSOR BAĞLANTILAR

H
SPONSOR BAĞLANTILAR