H
SPONSOR BAĞLANTILAR

Yasal Uyarı

Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren YASAL UYARI bölümümüzdeki tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
Tahlil.com tarafından yapılan tahlil yorumları ve soru cevaplama hizmeti bilgilendirme amaçlı olup, asla doktor muayenesi ve doktor konsültasyonunun yerini tutmamaktadır.
Her hizmette olabileceği gibi, web sitelerindeki bilgiler de zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Tahlil.com web sitesindeki bilgiler bir tavsiye veya öneri olarak kabul edilmemeli ve herhangi bir karar veya eyleme temel oluşturmamalıdır.
Tahlil.com içeriğindeki bilgilerin doğruluk ve güvenilirliğini; kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağını, süresinde, güvenli ve hatasız olacağını garanti etmez.
Sitemize sorulan soruların cevaplanması ücretsizdir.
Ortalama cevaplama süresi, gelen tahlillerin yoğunluğu ve doktorlarımızın iş yüküne göre, 1 ile 7 gün arasındadır.

Tahlil.com editörlerince uygun bulunmayan bazı sorular ve tahlil yorumlama talepleri cevaplanmayabilir. Sitemize gönderilen her soru ve tahlil yorumlama talebinin cevaplandırılacağına dair Tahlil.com tarafından bir taahhüt veya garanti verilmemiştir.

Copyscape İntihal Korumalıdır Tahlil.com ‘un herhangi bir parçasının kopyalanması veya ticari bir amaç için kullanılması yasaktır.Bu işlemleri yapanlar hakkında gerekli yasal ve hukuksal işlemler,Tahlil.com avukatları tarafından yapılacaktır.
Siteye gönderilen veya sitemiz kanalıyla üye ve ziyaretçilere ulaştırılan yorum ve görüşler ile bunlarla birlikte sunulan isimlerin kullanım hakkı, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nda yer alan tüm malî ve bunlara bağlı haklar dahil olmak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir telif ücretine tâbi olmaksızın daimi ve gayrikabili rücu surette münhasıran www.tahlil.com ‘a aittir. 

  

Siteye ziyaretçiler veya üçüncü kişiler tarafından yayınlanması maksadıyla gönderilen yazı, resim, grafik vb. her türlü içerik üzerinde fikri hak sahibi olduğunu iddia eden kişiler, hak sahipliğini kanıtlar şekilde durumu derhal site yetkilerine bildirerek söz konusu içeriğin yayından kaldırılmasını istemek zorundadır.
Bu durumda tüm sorumluluk içeriği gönderen kişilerdedir.
Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden www.tahlil.com sorumlu tutulamaz.
Tahlil.com web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Hükümlerine, site editörleri ve site hazırlayıcılarının izinlerine bağlıdır. Herhangi bir kopyalama, yönlendirme veya iletişim amaçlı diğer kullanımlar kesinlikle izin alınarak ve kaynak gösterilerek yapılabilir.
Siteyi kullanmanız bu şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

H
SPONSOR BAĞLANTILAR

H
SPONSOR BAĞLANTILAR