0 yaşında oğlum 5 yıldır convulex kullanıyor. ürik asit 7,2 NEU% 24,4 NEU% 1,3, LUC%4,3,LYM%59,Çıktı diğer değerleri ve LDH Normal.

Kusura bakmayın bu konu ile ilgili çok soru sordum.. 10 yaşında oğlum 5 yıldır convulex kullanıyor. ürik asit 7,2 NEU% 24,4 NEU% 1,3, LUC%4,3,LYM%59,Çıktı diğer değerleri ve LDH Normal.. Periferik yaymada % 16 civarında atipik hücre görüldü.. doktor diğer değerleri normal % 16 atipik hücre kullandığı ilaç veya enfeksiyon kaynaklı olabilir dedi.. %16 çok yüksek mi ve lösemi anlamına gelirmi

Tahlil.com Cevabı : Her zaman sorularınızı bekliyoruz.Elimizden geldiğince sorularınızı cevaplandırmak görevimiz.Lösemi yönünden rahat olun, bu değerlerle bu tanı koyulamaz.Ancak kullanmış olduğu conculex ilacı kan değerlerinde bir takım dengesizliklere sebep olabilir.Ancak çocuğunuzun sonuçlarında endişe  verici bir dengesizlik bulunmuyor.