1 aylık bebeğimin direkt bilirubin kan testi 9 un üzerinde çıkıyor. Safrasının ultrasonu temiz çıktı nedeni ne olabilir yüksek çıkmasının

Merhabalar 1 aylık bebeğimin direkt bilirubin kan testi 9 un üzerinde çıkıyor. Safrasının ultrasonu temiz çıktı nedeni ne olabilir yüksek çıkmasının

Tahlil.com Cevabı :

Evet bilirübin değeri yüksek. Bilirubin yüksekliği bir çok nedene bağlı olabilir.Konunun araştırılması için muhtemelen doktorunuz ilave tetkikler de isteyebilir.
Aşağıda bu konuda detaylı bilgiler bulunan yazımızı okumanızı öneriyoruz.