10 haftalık gebelik evde yapılan gebelik testlerinde net çıkar mı ?

1. Soru: 10 haftalık gebelik evde yapılan gebelik testlerinde net çıkar mı ?rn2. Soru: Regl gecikmem yok ilişkiden sonra 3 ay düzenli oldum beta hcg <2.00 çıktı negatif dendi evde 50 tane test yapıldı negatif ve ultrasonda da bir şey çıkmadı. KESİNLİKLE GEBELİK YOKTUR DEĞİL Mİ ?

Tahlil.com Cevabı : 10 haftalık gebelik her duurmda idrar da gebelik testind eçıkar.Ancak sonuç negatif ise hamilelik yoktur.
Bu durumda gebelik olmadığını söyleyebiliriz.