10 yaşındaki kızım 6 ay önce hızlı kalp atışı şikayeti ile çocuk kardiyoloğuna götürdüm aso yüksek

mrb önclikle böyle bir kolaylık sağlandığı için emeği geçen herkese teşekkürler.10 yaşındaki kızım 6 ay önce hızlı kalp atışı şikayeti ile ç.kardiyoloğuna götürdüm aso yüksek yani 375 çıktı, tekrar dün gittik aso 360 çıktı,sürekli olsa bir sıkıntı oluştururmu?

Tahlil.com Cevabı :  ASO yüksekliği ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. http://tahlil.com/aso-nedir-aso-yuksekligi-neden-olur