1236.61 çıktı gebelik kan testinde acaba hamile miyim hamileysem kaç aylik

Tahlil.com Cevabı :

Doktorlarımız gebelik araştırılması yönünden Beta HCG test sonucu değerlerini merak edenler için Gebematik tasarladılar.;
Tahlil.com doktorlarına  sormanıza gerek kalmadan Gebematik kullanarak gebe olup olmadığınızı gebelik var ise de  tahmini olarak kaç haftalık olduğunu öğrenebilirsiniz.

 Gebematiğimizi hemen kullanmak için tıklayınız....