14. günde şüphelerim üzerine hiv p 24 testi yatırdım sonuçlar negatif

hocam bir kadınla birlikte olduktan sonra 14. günde şüphelerim üzerine hiv p 24 testi yatırdım sonuçlar negatif geldi, sizce tekrar ileriki bir zamanda tettleri tekrarlayayımmı lütfen bir cevap verin rahatlayayım yoksa psikolojim çok bozuldu uyku uyuyamıyorum

Tahlil.com Cevabı :  Sonucunuz negatif çıkmış. p24 testi ile 2. haftadan itibaren hıv tespit edilebilir fakat sizi rahatlatacaksa tekrar test yaptırın. Detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. http://tahlil.com/hiv-aids-erken-tanisi-ve-p-24-antijeni-testleri