15 gün önce nişanlımla ilişkiye girdim dördüncü gün ertesi gün hapı aldım tekrardan 6 gün önce ilişkiye girdik?

en son 9 nisanda adet gördüm ve 15 gün önce nişanlımla ilişkiye girdim dördüncü gün ertesi gün hapı aldım tekrardan 6 gün önce ilişkiye girdik henüz adet görmedim bugün evde test yaptım fakat çizginin biri tam net pembe iken digeri hafif görünürlükteydi hamile miyim acaba

Tahlil.com Cevabı : Kanda beta hcg testine baktırmanız daha sağlıklı olacaktır.