17 gün önce erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Onun pen*sinde zevk suyu var mıydı bilmiyorum ama pen*si vajinama değdi?

İyi geceler arkadaşlar. Aklıma artık deli gibi takılmaya başladı. Nolur cevap verin. 17 gün önce erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Onun pen*sinde zevk suyu var mıydı bilmiyorum ama pen*si vajinama değdi. Adetim 15 gün gecikti. Ayrıca yoğun bir dönemden geçtim. Hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Çok düşük bir ihtimal. Fakat tedbiren gebelik testi yaptırabilirsiniz.