B12 vitamin degerim 197 rnReferans degeri 187-883 b12 degerim dusukmu halsizlikde var

18 yaşındayım B12 vitamin degerim 197 rnReferans degeri 187-883 b12 degerim dusukmu halsizlikde var

Tahlil.com Cevabı : B12 değeriniz normal aralıkta. Ancak halsizliğiniz başka nedenlere de bağlı olabilir.
Halsizlik diğer adıyla da yorgunluk nedenleri ve hangi tahliller yapılmasına dair aşağıdaki yazımızı okumanızı öneriyoruz.
Halsizlikte ne yapılmalı?