3-4 gündür derin nefes aldıkça ve kahkalarla güldükçe sağ kaburgamın bitişinin birazcık üstü acıyor. Başka hiç bir şey yok. Neden olabilir ?

19 yaşındayım . 3-4 gündür derin nefes aldıkça ve kahkalarla güldükçe sağ kaburgamın bitişinin birazcık üstü acıyor. Başka hiç bir şey yok. Neden olabilir ? Doktora gitmeme gerekvar mı sizce? Ve hangi doktora gitmeliyim?

Tahlil.com Cevabı : Kas ağrısı ilk akla gelen seçenek.Şikayetleriniz bir kaç gün içinde geçmezse bir fizik tedavi uzmanına başvurabilirisniz.

g************ :

ağrı hala devam ediyor. sırtüstü yatınca da ağrıyor. az önce baya güldüm ve ağrıdı hafif sırtımada vurdu. kas olsa geçmezmiydi sebebi?

Cevap:

Bu durumda bir doktora muayene olmaızda yarar bulunmaktadır ağrının nedenine yönelik.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.