2 ay önce ella hap kullandım, 2 gün sonra kadın doğum'a gideceğim, hormonlarıma baktırmak için, ella hapın hormonlara etkisi pcos ve hormonlar için yapılacak kan testlerinde çıkar mı üzerinden 2 ay geçti fakat hormonlar dikkat çeker mi, ilaç belli olur mu?

Merhaba, 2 ay önce ella hap kullandım, 2 gün sonra kadın doğum'a gideceğim, hormonlarıma baktırmak için, ella hapın hormonlara etkisi pcos ve hormonlar için yapılacak kan testlerinde çıkar mı üzerinden 2 ay geçti fakat hormonlar dikkat çeker mi, ilaç belli olur mu sormak istedim. Teşekkür ediyorum. Kolaylıklar dilerim.

Tahlil.com Cevabı : Merak etmeyin siz özel olarak belirtmedikçe Ella hapını kullandığınız hormon testlerind ekesinlikle anlaşılmaz.İçiniz rahat olsun.