2 ay önce sevgilimle sürtünerek bir ilişkim oldu reglden 5 gün önce boşalma olmadı 5 gün sonra normal reglimi oldum ama şuan reglim 1 ay gecikti 2 hafta önce kahverengi akıntım oldu

Meraba benim iki ay önce sevgilimle sürtünerek bir ilişkim oldu reglden 5 gün önce boşalma olmadı 5 gün sonra normal reglimi oldum ama şuan reglim 1 ay gecikti 2 hafta önce kahverengi akıntım oldu 3 gün sürdü ve bitti ben bu ay gripte olmuştum alfasilin ve aferin antibiyotik kullanmıştım iki kere de idrarda gebelik testi negatif çıktı bunun nedeni nedir? Hamile mıyım

Tahlil.com Cevabı :

Hamile olmadığınız anlaşılıyor..İki kere gebelik testi negatif çıkmış, ilişki sonrası da adet görmüşsünüz. Ancak kahverengi akıntının bir çok sebebi olabilir.Bu akıntı normal de görülebilir.Ancak gebelik ile ilişkisi olmadığını ve gebe olmadığınızı söyleyebiliriz belirttiğiniz bilgiler göre.

Vajinal akıntılardan biri olan kahverengi akıntı bir çok nedene bağlı olabilir.Aşağıdaki bağlantıda kahverengi akıntının nedenlerine dair yazımızda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.