2. Gün anti hiv test sonucumda; 0,509 Anti Hiv 1-2 Antikor-Antijen yazıyor. Bu durumda p24 antijenine bakılmamış mı oluyor? Hangi nesil test olduğunu anlamam mümkün mü?

Merhaba, benim 42. Gün anti hiv test sonucumda; 0,509 Anti Hiv 1-2 Antikor-Antijen yazıyor. Bu durumda p24 antijenine bakılmamış mı oluyor? Hangi nesil test olduğunu anlamam mümkün mü? Son olarak bir daha test yaptırmama gerek var mı?

Tahlil.com Cevabı :

HIV tahlil sonuçlarınız normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,

HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..