2 hafta önce ekstazi kullanmıştım herhalde mideme falan bakıcaklar ekstazi çıkar mı ultrasondarn gastroenteroloji bölümü yönlendirdi?

Cuma günü ultrasona giricem 2 hafta önce ekstazi kullanmıştım herhalde mideme falan bakıcaklar ekstazi çıkar mı ultrasondarn gastroenteroloji bölümü yönlendirdi?

Tahlil.com Cevabı : Ultrason muayenesinde ekstazi kullandığınız çıkmaz.Ancak bu zararlı ve yasak ürünü kullanmamanızı öneriyoruz.