2 hafta önce sevgilimle sürtünme yolu ile ilişki yaşadık boşaldiktan sonra peçete ile silip devam ettik

2 hafta önce sevgilimle sürtünme yolu ile ilişki yaşadık boşaldiktan sonra peçete ile silip devam ettik iliskiden 40 saat sonra ella ertesi gün hapı kullandım zarım patlamadı ilişkiden 5 gün sonra ise erken gebelik testi aldım sonuç negatif çıktı ne kadar güvenilir ve hamile kalirmiyim 1 haftadır geçmeyen ağrım ve cilt dökülmem var bunlar da belirti olarak yazıyor lütfen cevap verin

Tahlil.com Cevabı :

Eğer vajina üzerine boşalma olmadığından eminseniz hamilelik olasılığınız yoktur. Fakat vajina içine sperm girişinden şüpheleniyorsanız adet tarihinizde gecikme olursa kan tahlili yaptırabilirsiniz. Kullandığınız ilacın da koruyuculuğu yüksektir. Sakince adet tarihini beklemenizi öneriyoruz.