2 yil once korunmasiz bir iliskim olmustu.Dun bir devlet hastanesinde elisa testi yaptirdim,sonuclar soyle: HBsAg (Kan) 0.13 S/CO NEGATİF?

hocam 2 yil once korunmasiz bir iliskim olmustu.Dun bir devlet hastanesinde elisa testi yaptirdim,sonuclar soyle:HBsAg (Kan) 0.13 S/CONEGATİFAnti HIV (Kan) 0.05 S/CONEGATİFAnti HCV (Kan) 0.07 S/CONEGATİFBurdaki anti hiv koyu renkle ifade edilmis.Acaba deger 0.05 gibi cok kucuk oldugundan mi anlamadim.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlar normal