20 aylık tahlil sonucumuzla ilgili detaylı bilgi verebilirmisiniz ?tşkler rn, tahlil sonucumuz : -IGA (PEDİATRİK ) SONUÇ : 50mg/dl referans aralığı : 70-400 rn-IGG 542 mg/dl referans : 700-1600 -IGM 105 mg / dl referans : 40-230

Tahlil.com Cevabı : IG A ve IGG seğerlerinde düşüklük var. Bu da bağışıklık yönünden bir yetmezliği düşündürüyor.Doktorunuz detaylı bilgilendirme yapacaktır.