20 yasinda evli bayanim cocuk istemi ile kan testine yonlendirildim kan sonuclarim serbest t4=1.27 T

20 yasinda evli bayanim cocuk istemi ile kan testine yonlendirildim kan sonuclarim serbest t4=1.27 Tsh= 1.866 Fsh= 5.84 Lh=4.16 Estradiol= 30 Total testesleron=0.26 Prolaktin= 15.96 Dehidroeplandrosteron su =6.07

Tahlil.com Cevabı :

Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.