20 yaşındayım,cinsel ilişkim olmadı.Geçen sene pen*simde çıkan ufacık et benleri yüzünden cildiyeye gititm ve normal deri çıkıntıları kesinlikle hpv değil dedi

20 yaşındayım,cinsel ilişkim olmadı.Geçen sene pen*simde çıkan ufacık et benleri yüzünden cildiyeye gititm ve normal deri çıkıntıları kesinlikle hpv değil dedi. 1sene sonra aynısından iki tane daha çıktı. Üroloji ye gitmem gerekir mi sizce? Ne olabilir bu yapılar?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda üroloji ve cildiye bölümlerinde muayenelerinizi sürdürmenizde yarar var.