2008 yılından beri hepatit b taşıyıcısıyım. 2020 aralık ayında ki sonuçlarım aşağıdaki gibidir;r nrnast :27 alt: 31 / hbs ag :2.00 negatif. / anti hbs :15.8 mıu/ml / anti hbe total :0.01 - negatif. BU sonuçları gösterdiğim hekim 6 ay sonra bir daha bakalım dedi

Hocam Merhaba 2008 yılından beri hepatit b taşıyıcısıyım. 2020 aralık ayında ki sonuçlarım aşağıdaki gibidir;r nrnast :27 alt: 31 / hbs ag :2.00 negatif. / anti hbs :15.8 mıu/ml / anti hbe total :0.01 - negatif. BU sonuçları gösterdiğim hekim 6 ay sonra bir daha bakalım dedi dün yaptırdığım test sonucu anti-hbs:34.8 / hbs ag:0.7 negatif çıktı. bu sonuçlara göre artık bu hastalığı yendim mi ?

Tahlil.com Cevabı : Evet sonuçlar gayet iyi.Vücudunuz hastalığa karşı antikor oluşturmuş.İkinci testte antikor titresi ilkine göre daha da yükselmiş.Bu da çok olumlu.
Hepatit B virüsü kanınızdan temizlenmiş.Geçmiş olsun.