24+4 günlük hamileyim cmv igg pozitif 117.1 cmv igm igm pozitif 2.24 cmv avidite 29.16 cıktı. Yorumlarsaniz sevinirim.

Merhaba 24+4 günlük hamileyim cmv igg pozitif 117.1 cmv igm igm pozitif 2.24 cmv avidite 29.16 cıktı. Yorumlarsaniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : CMV avidite ile ilgili uzmanlarımızın yazdığı yazıda detaylı bilgiler bulabilirsiniz.
CMV avidite: