26 yaşındayım. yaklaşık 9 aydır korunmuyorum.en son 8 mayısta adet oldum.23- 25 gün arayla adet oluyorum.hala adet olmadım?

en 26 yaşındayım. yaklaşık 9 aydır korunmuyorum.en son 8 mayısta adet oldum.23- 25 gün arayla adet oluyorum.hala adet olmadım. bugün kan testi yaptırdım.bhcg < 2 çıktı. fakat ben mayıs 21 itibariyle ilişkiye girdim.negatif sonucun pozitife dönüşmesi mümkün mü?

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda sitemizde defalarca uyarıda bulunduk.Testi erken yaptırmışsınız, bu durumda gereksiz yere kafanız karışıyor.Bu haliyle gebelikten söz edemeyiz