29 yaşındayım. regl düzensizliği için yapıldı testler.Konuyla ilgli yardımcı olursanız sevinirim. luteinizan hormon (lh) - 9,59

29 yaşındayım. regl düzensizliği için yapıldı testler.Konuyla ilgli yardımcı olursanız sevinirim. luteinizan hormon (lh) - 9,59progesteron - 0,819testesteron,serbest-3,40dhea-s - 376,4kortizol-16,48estradiol(e2) - 28,50folikül stimülan hormon-5,51prolaktin-16,22

Tahlil.com Cevabı :

Adetin hangi döneminde yaptığınızı bildirmemişsiniz ama sonuçlar normal gibi görülüyor, endokrinoloji ve kadın doğumun birlikte değerlendirmesini öneririm.