3 ay önce şüpheli ilişkim oldu akıntı veya idrar yaparken yanma olmamasına rağmen kasıklarda ve tesislerde(strese de bağlı olabilir)

3 ay önce şüpheli ilişkim oldu akıntı veya idrar yaparken yanma olmamasına rağmen kasıklarda ve tesislerde(strese de bağlı olabilir) küçük küçük rahatsız edici olmayan ağrılar hissettiğim için gonore ve klamidyaları bakılsın diye idrar tahlili yaptırdım. Bakteri: NEGATİF yazıyor bu bel soğukluğu ve klamidya yoktur demek midir?

Tahlil.com Cevabı : Aynen öyle.Tahlil sonucunuz normal çıkmış.Sorun yok.

B*************** :

Teşekkür ederim iyi çalışmalar :)