3 aylık erkek bebeğimiz var.gaitada kan ve mukus nedeni ile doktora başvurduk,son yapılan testler rn1) gizli kan pozitif

3 aylık erkek bebeğimiz var.gaitada kan ve mukus nedeni ile doktora başvurduk,son yapılan testler rn1) gizli kan pozitif : 136 (0-100)rn2) redüktan madde ve ph (gaita) : +++rn3) steatokrit (gaita) : negatifrn4) gaitada şeker kromotografisi : küçük laktozrnrnacaba bu sonuçlar ne anlama geliyor,ne yapmamız lazım,yardımcı olursanız seviniriz.

Tahlil.com Cevabı : Gizli kan pozitifliği normal değil.Bir çocuk gastroenteroloji uzmanına başvurunuz.