3 gün önce 3-4 nefes esrar içtim. Bağımlı değilim çok arada kullanıyorum. Yarın covid için antikor kan testi vereceğim. Çıkarmı?

Merhaba 3 gün önce 3-4 nefes esrar içtim. Bağımlı değilim çok arada kullanıyorum. Yarın covid için antikor kan testi vereceğim. Çıkarmı? Ve kanda kalma süresi nedir?

Tahlil.com Cevabı : Covid testi için kan verirken uyuşturucu madde kullandığınız anlaşılmaz.Uyuşturucu madde kullanımı çoğunlukla idrar örneğinden alınan tetsler ile yapılır.Tükrük ve saç telinden de inceleme yapılmaktadır.