3 yaşında oğlum var lösemi teşhisi koydular ama çokta emin konuşmadılar birde sizin yorumlamanızı rica ederim

3 yaşında oğlum var lösemi teşhisi koydular ama çokta emin konuşmadılar birde sizin yorumlamanızı rica ederim.nkemik iliği sonucu nLenfosit %38 monosit % 8 granülosit % 20 totolin %20 oranında CD19,CD10 hüsreiçi CD79 posizitif CD34 düşük pozitif (%2) hücreiçi TDT negatif hematogon karakterinde hücre popülasyonu saptanmıştır.

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun acil şifalar dileriz. Bu değerler kesin lösemi tanısı için yeterli değildir.Bu tür bir şüphe  var ise kemik iliğinden alınacak örneğin biyopsi sonrası değerlendirilmesi ile kesin lösemi tanısı koyulmaktadır.