30 haftalık hamileyim ve sürekli idrar yolu enfeksiyonu geçiriyorum daha önceki idrar kültürlerinde birşey çıkmamıştı?

30 haftalık hamileyim ve sürekli idrar yolu enfeksiyonu geçiriyorum daha önceki idrar kültürlerinde birşey çıkmamıştı bu sefer vajenden sürüntü örnegi alındı kültür testi için ve normal bakteri florası görüldü sonuçu çıktı. bu ne anlama geliyor.bebeğe bi zararı olur mu?

Tahlil.com Cevabı :  Sonuçlarınız normal ise, zaten endişe verici bir durum yoktur.Bebeğe de zarar vermez