4 aydır geçen ay da dahil adet görüyorum. Kanamalarım tam gününde ped dolduracak kadar normal adet gibi.

4 aydır geçen ay da dahil adet görüyorum. Kanamalarım tam gününde ped dolduracak kadar normal adet gibi. Fakat karnımda şişlik var. Hamilemiyim?

Tahlil.com Cevabı :

 Herhangi bir  cinsel beraberlik sonrası adet gören bir kadının hamile olup olmayacağı ihtimali çok sık merak edilen bir konu.belirtiğinize göre adet görüyorsunuz.İlişki sonrası adet kanaması görülmüş ise hamilelik olasılığı ortadan kalkmıştır.Ancak adet düzensizliğiniz için kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneriyoruz.

Tahlil.com'da bu ve benzeri binlerce soru cevapladık yüzlerce yazı yayınladık.

Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve sorulmuş benzeri sorular ile verdiğimiz cevapları okumak içintıklayınız....