4 aylık oğlum war 2.ayindan itibaren emmede sıkıntı yasiyoruz emmek istiyo ama agizina alır alma ağlıyor uykulu haldeyken emmede sıkıntı yok ama uyanikken cok sıkıntı yasiyorum

Merhaba benim 4 aylık oğlum war 2.ayindan itibaren emmede sıkıntı yasiyoruz emmek istiyo ama agizina alır alma ağlıyor uykulu haldeyken emmede sıkıntı yok ama uyanikken cok sıkıntı yasiyorum oturduğum yerden emzirmek istemiyo ayakta emziriyordm artık onuda kabul etmiyor ama da kabul etmiyor çok huzursuzlaniyor ne yapmam gerekir

Tahlil.com Cevabı : Çok önemli bir sorun olduğunu düşünmüyoruz.Yine de bir çocuk hastalıkları doktoruna baş vurabilirsiniz.