4 yildan beri hemaotolojiye gidip geliyorum ilik verdim yayma yaptim hepsini yaptim plt 130.000 binlerde oynama yapiyor

4 yildan beri hemaotolojiye gidip geliyorum ilik verdim yayma yaptim hepsini yaptim plt 130.000 binlerde oynama yapiyor ama simdiye kadar grip bile olmadim ama dusuk cikiyor Polis olmak istiyorum Trombositopeni dusuk plt demek o da engeldir yaziyor ama alt üst deger vermemis Doktorlarimda senin normal degerlerin bu diyor ve hic bir problemin yok diyor kafam karisti ilac dahi kullanmadim..help me.

Tahlil.com Cevabı : PLT değerinizde kayda değer bir düşüklük yok.PLT değeri 100.000 ve altında olduğunda detaylı araştırmalara gerek olacaktır.Doktorlarınızın görüşüne katılıyoruz.