45 yaşında bir kadınım ve yaklaşık 13 yıldır Depakin 500 chrono kullanıyorum günde 2 tane. Valporik asit düzeyim 83 çıktı. Sonucumu yorumlarsanız çok memnun olurum.

Merhaba, ben 45 yaşında bir kadınım ve yaklaşık 13 yıldır Depakin 500 chrono kullanıyorum günde 2 tane. Valporik asit düzeyim 83 çıktı. Sonucumu yorumlarsanız çok memnun olurum. Çok teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com da tahlil sonuçlarınızın uzmanlarımızca sağlıklı bir şekilde yorumlanması için tahlillerinizin sonuç raporunda belirtilen normal değerlerini de yazmalısınız.

Bu konuda sitemizde bir çok uyarıda bulunup okurlarımızı bilgilendik.
Aşağıda konuya dair uyarılarımızı gözden geçirmenizde yarar var.