46 yasindayim daha once hic evlilik yapmadim 66mm capinda myomum var ve son tahlilde estrodiol 120 lh 36.5 fsh 8.8 prolaktin 30.7 cikti adet kanamasi vardi tahlil yaptirdigimda 13.gunde idi bu sonuclar

Iyi gunler 46 yasindayim daha once hic evlilik yapmadim 66mm capinda myomum var ve son tahlilde estrodiol 120 lh 36.5 fsh 8.8 prolaktin 30.7 cikti adet kanamasi vardi tahlil yaptirdigimda 13.gunde idi bu sonuclar kansere mi isaret ediyor cevaplarsaniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı :

Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.