5 hafta önce korunmalı ilişkiye girdim ne olur ne olmaz diye hemen ertesi gün hapı içtim 1 hafta sonra kanamam oldu ve adetim 6 gün gecikti bende 4 gün boyunca tarlusal kullandım

5 hafta önce korunmalı ilişkiye girdim ne olur ne olmaz diye hemen ertesi gün hapı içtim 1 hafta sonra kanamam oldu ve adetim 6 gün gecikti bende 4 gün boyunca tarlusal kullandım sonra bıraktım adetim toplam 10 gün gecikmişti doktora gittim betaHcg testim 1.23 çıktı ultrasondan da baktı birşey yok gebe değilsin dedi ve ertesi günü şiddetli sancılı adet oldum sizce kan testi yanılabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı :

Korunmasız cinsel birliktelik  sonrası adet görülmüş olması gebelik ihtimalinin bulunmadığı konusunda bilgi verir.
Zaten gebelik testi sonucunuz da negatif.Gebelikten söz edemeyiz bu durumda.

Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında çok daha detaylı bilgi almak ve benzer sorular ve verdiğimiz cevapları okumak için tıklayınız....