5.günde çanakkale halk sağlığı laboratuvarında yapılmış testim anti hıv kemiluminesans veya benzeri yazıyor testim 0.06 negatif ab/ag yazmıyor bu test kaçıncı nesil test acaba

Merhaba ben sağlık ocağında hıv testi yaptırdım 45.günde çanakkale halk sağlığı laboratuvarında yapılmış testim anti hıv kemiluminesans veya benzeri yazıyor testim 0.06 negatif ab/ag yazmıyor bu test kaçıncı nesil test acaba

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçlarını normal olarak yorumluyoruz.
Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.Kaçıcı nesil olduğu konusunda kafanıız gereksiz yere yormayın lütfen.