6 ay önce multinodüler guatr teşhisi konuldu ve ameliyat olmam gerektiği söylendi nodül çapı 36x18x26 mm sağ lob. çıktı. ayrıca t3 değeri :4.1 t4 değeri 1,13 tsh ise0,926 çıktı. durumum nedir? ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Yapılan muayene ve riroid ultrason sonucu bu karar genel cerrahi uzmanlarınca verilmiş olabilir.Bu durumda doktorunuzun önerisine uymanızda yarar var.Ameliyat öncesi endokrinoloji uzmanına da danışabilirsiniz.