6 ay önce yaptırdığım TSH 3.1990 idi 3ay önce yaptırdığım TSH 0.6025 idi neden bu kadar düşmüş olabilir

6 ay önce yaptırdığım TSH 3.1990 idi 3ay önce yaptırdığım TSH 0.6025 idi neden bu kadar düşmüş olabilir birde şuan daha da düşmüş olabilir mi

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen bir tedavi görüyorsunuz.Buna göre TSH değerlerinizde oynamalar olabilir.Muayenenizi yapan ve tedacvinizi planlayon doktor gereken bilgiyi verecektir.Tercihen endokrinoloji bölümünde takiplerinizi sürdürünüz.