6 haftalık bebeğimi düşük yaptım daha sonra kürtaj oldum 1 hafta sonra beta hcg ve homogobin gibi bir kan testi istediler hcg sonucum 21.9 hamile olma ihtimali

6 haftalık bebeğimi düşük yaptım daha sonra kürtaj oldum 1 hafta sonra beta hcg ve homogobin gibi bir kan testi istediler hcg sonucum 21.9 hamile olma ihtimali var mi acaba

Tahlil.com Cevabı : Gebelik sürecinde yükselmiş olan bhcg değerinin düşük sonrasında sıfırlanması zaman alır.Bu süre 9-35 gün arasında değişmektedir.Gebeliğinizin sonlanmasından bir hafta sonra böle bir sonuç almanız normal.Yine de gebelik şüpheniz olursa testi tekrarlarsınız.