68 yaş için gaitada gizli kan sonucunun eser çıkması, 7-8 maya hücresi, 7-8 lökasit, 3-4 eritrosin çıkması ne anlama gelebilir?

68 yaş için gaitada gizli kan sonucunun eser çıkması, 7-8 maya hücresi, 7-8 lökasit, 3-4 eritrosin çıkması ne anlama gelebilir? Kolonoskopi henüz yapılmadı.

Tahlil.com Cevabı :

Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik veya sapma görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.Doktorunuz gerek görürse ilave tahliller de isteyebilir.