8 aylık hamileyim ve vajinamda aşırı kaşıntı ve sarı renkli bir akıntı var doktora gittim idrar kültürü örneği verdim üreme yok dedi

8 aylık hamileyim ve vajinamda aşırı kaşıntı ve sarı renkli bir akıntı var doktora gittim idrar kültürü örneği verdim üreme yok dedi ilaç vermedi yaklaşık ikiüç aydır bu durum var neyden kaynaklanıyor olabilir şimdiden tesskkürler

Tahlil.com Cevabı : Vajinal kültür yapılmAMIŞ  anlaşılan.Doktorunuz bu yönde de tahlil isteyebilir.Buna göre hastalığınız hakkında fikir sahibi olunacaktır.