8 yasındaki kızımın idrar tahlillerinde RBC 113 WBC230 EC 10 cıktı sonuc olarak.ne anlama geldigini acıklayabilirmisiniz?

  8 yasındaki kızımın idrar tahlillerinde RBC 113 WBC230 EC 10 cıktı sonuc olarak.ne anlama geldigini acıklayabilirmisiniz tşkler eritrosit_113 ,lokosit_230 ,epitel_10, tahlil sonucunda yazan bunlar bobreklerdemı sorun var acaba lütfen bilgilendirebilirmisiniz tskler

Tahlil.com Cevabı :  İdrar kültürü tahlili idrar yolu enfeksiyonu tanısında kullanılan en güvenilir tahlil yöntemidir.Ancak bu tahlil yapılmamış anlaşılan.İdrar kültürü sonucuna göre, bir enfeksiyon varlığı yönünden en doğru bilgi alınacaktır.İdrar kültürü hakkında detaylı bilgi almak, bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için tıklayınızİdrar kültürü nedir?https://tahlil.com/blog/idrar-kulturu-nedir-idrar-kulturu-neden-yapilir-762