Açık renkli adet oluyorum ve 3 günü beta hcg testi yaptırdım 0.22 çıktı kanama değeri düşürmüş olabilir mi yoksa alakası yok mudur?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz hamilelik olmadığı yönünde bilgi veriyor.
Beta HCG değeri 5 ve altı değerlerde ise hamilelik olmadığı yönünde bilgi verir.

Gebelik testi olarak kullanılan Beta HCG ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve Beta HCG ile ilgili benzer
sorulmuş diğer sorular ve uzmanlarımızca verilmiş cevapları okumak için  tıklayınız...

Beta HCG testini erkan  yaptıranlarda da negatif sonuçlar görülebilmektedir.
Kanda Beta HCG  testinin ideal olarak ne zaman yapılması gerektiğine dair bilgi almak için tıklayınız....