Acilll lutfen Erkek arkadaşım ile ilişkiye girdik vajinaya boşalma olmadı ama göbeğime boşaldı, bakireyim

Acilll lutfen Erkek arkadaşım ile ilişkiye girdik vajinaya boşalma olmadı ama göbeğime boşaldı hemen ayağa kalktığım icin klitorise doğru akmış olabilir bakireyim eline değmiş olan ve klitorise doğru bilmiyorum en kötü vajinaya akan sperm hamile bırakırmı 15 gün geçtikten sonra idrar testi yaptırdım negatifti. Reglime de 3 gün gecikti

Tahlil.com Cevabı : Merhaba. İçiniz rahat olsun bu tür bir ilişki sonrası hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır. Göbekten sızan sperm hücrelerinin vajinaya girmesi ile bu ihtimalden söz edebiliriz ancak az önce de belirttiğimiz üzere bu yok denecek kadar düşük bir ihtimaldir.
İdrar testini de en ideal olarak beklenen adet tarihinde en az 1-2 günlük gecilme sonrası yaptırmanızı öneriyoruz.Adetinizi 3-4 güne kadar olmaz iseniz tedbiren bir gebelik testi daha yaptırabilirsiniz.