Açlık kan şekerim bir ay arayla yaptırdığım iki test de sırayla 120 mg/dl ve 125 mg/dl çıktı ne yapmalıyım

Tahlil.com Cevabı : Testleriniz normalin az da olsa üstünde çıkmış.Şeker hastalığı için bir eğiliminiz olabilir.Tercihen bir Endokrinoloji uzmanı veya Dahiliye uzmanı başvurarak muayene olabilirsiniz.