Adet geçikmesinden 5 gün sonra yapılan kan testi değeri b hcg

adet geçikmesinden 5 gün sonra yapılan kantesti değeri b hcg 0,1 acaba çok erken bir gebelik göstergesi olabilirmi diye şüpheleniyorum. ayrıca tarlusol ile adet oldum kesin hamile değilimdir değilmi tekrar test yapmama gerek varmı

Tahlil.com Cevabı : Adet olmanız ve Beta Hcg testinizin negatif çıkması hamile olmadığınızı gösteriyor.