Adet kanamam açık kırmızı tuvalete akan fakat böyle ara ara da pıhtı pıhtı düştü ve sancısı çok oldu

Açık kırmızı tuvalete akan fakat böyle ara ara da pıhtı pıhtı düştü ve sancısı çok oldu

Tahlil.com Cevabı : Adet kanamalarında kimi zaman pıhtı olabilir.Bu çoğunlukla normaldir.Ancak bu durum ve sancılı adet   sonraki adetlerde de yoğun olarak devam eder ise kadın doğum doktoruna başvurmalısınız.